Přeskočit na obsah

Tenisový oddíl dětí a mládeže

V roce 2020 jsme znovu oživili sportovní areál Na Mlíčníku, pro většinu Lysáků známý jako „sportzóna“ a první co jsme znovu rozeběhli, byl tenis pro děti. Ve spolupráci, a s vydatnou pomocí trenéra Jirky Horáčka, vynikajícího tenisty a odborníka, který dlouho vedl kurty v Jiřině, se nám podařil první nábor dětí a mládeže, takže na počátku léta 2021 jsme již měli v oddílu 30 dětí ve věku 4 – 14 let a dva trenéry  Jan Štěpánek – TK Houšťka). 

Vzhledem k rostoucím nárokům na kvalitu tréninků a zvyšující se  zájem jsme od ledna museli přijmout třetího trenéra Vláďu Paala a s podporou Dotačního programu Středočeského Kraje jsme po zářijovém náboru na stavu 45 dětí, které trénují minimálně 2 hodiny týdně ve skupinách po max. 4 dětech s dvěma hodinami všeobecného kondičního tréninku s paní Evou Kropáčkovou

Náš klub se snaží jít cestou moderních metod všeobecného tréninku pro komplexní pohybový rozvoj se zaměřením na míčové hry a tenis zvlášť, dle posledních trendů a metodiky špičkových hráčů (Nadal, Djokovič, Federer a další), jejíž prvky jsou do hodin a her zahrnuty.

Díky možnosti užívání celoroční přetlakové haly a špičkových trenérů můžeme dětem nabídnout kompletní sezónní přípravu bez nutnosti dojíždět do jiného zařízení a výpadků pronájmů z důvodů epidemie. Naši svěřenci mají také možnost využívat sociální zázemí firmy RelaxEasy, která nás podporuje a rodiče, stejně jako návštěvníci si, během tréninku svých dětí, mohou dát na baru drink, nebo si zkusit nabídku sportů v našem zařízení od squashe, badmintonu, spinningu až po jógu, pilates či fitness-dance. Naším cílem není pouze vychovat nové nadějné sportovce, ale naučit děti radosti z pohybu při této krásné a náročné hře, a proto rádi přivítáme Vás i Vašeho potomka. V případě zájmu si můžete vyzkoušet hodinu tenisu s trenérem zdarma a doplnit poslední zbývající místa v našem oddílu.

Veškeré vybavení je dětem zapůjčeno zdarma. Těšíme se na Vás ve Fit klubu

FOTOGALERIE