Přeskočit na obsah

O NÁS

Jsme multifunkční komerční sportovní centrum

Trochu moc přívlastků, ale je to tak. RelaxEasy navazuje od letošního června na dlouhodobé působení Sport-Zóny v Lysé nad Labem. Nejsme nájemci, ale noví majitelé a snažíme se, a budeme se snažit, Vám přinášet spoustu radosti a bolesti, kterou sport přináší. Vylepšili jsme pro Vás snad vše, co se dalo a další vylepšení přijdou s vašimi podněty. Díky tomu, že jsme ryze soukromý subjekt, který není příjemcem žádných dotací, tak Vás prosíme o trochu shovívavosti a přízně, protože bez spousty práce a financí, které za vším stojí, bychom pro vás tuhle legraci neobstarali.

„Chceme být areálem pro všechny sportovce, bez rozdílu pohlaví či věku a s vaší pomocí vyvrátit klišé, že Lysá nesportuje!“

Po prvotních změnách v interiérech sportoviště, nastavení určitých standardů, které jsou samozřejmostí, Vám přinášíme spoustu nových sportovních aktivit, jako jsou taneční fitness, spinning, široká nabídka jógy všech stylů a pilates bez nářadí i s jeho využitím. Pro juniory jsme znovu oživili projekt tenisové akademie a stále hledáme nové lektory, kteří by Vás oslovili svým přístupem a novými styly cvičení pro Váš lepší život. Doufáme, že vše dopadne dle našich představ a v dohledné době pro Vás nafoukneme novou halu, aby vše letní přešlo do zimního. Rádi bychom Vám nabídli spoustu badmintonu, tenisu, tance či kruhových tréninků pod kopulí vytápěné haly. Máte-li chuť utkat se s konkurencí, tak pro vás rádi uspořádáme turnaje v tenisu, squashi, badmintonu, ping pongu či maratóny ve spinningu a pro ty, co nepotřebují nutně poměřovat své síly s jinými, nabízíme jógové workshopy a spousty času v nirváně našich sálů. Po sportu je vám k dispozici bar s občerstvením a klidným posezením u akvária či sledování sportu v TV přenosech a společné hodnocení jejich výkonů u sklenky čehokoliv, či letní zahrádka s příjemným klidem a výhledem na tenis. Doufáme, že budete u nás spokojeni a těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým RelaxEasy Sportzone

KONTAKT

 

Otevírací doba:

Po-Čt 14:00-22:00

Pá-Ne 9:00-22:00
Dle objednávek

Na Mlíčníku 1790
289 22 Lysá nad Labem

tel.: +420 608 662 356
email: RelaxSport.JD@gmail.com

 
 
 

Fakturační údaje:

Relax Easy s.r.o

Hrubého 1204/4
182 00 Praha 8

IČO: 09089071