Přeskočit na obsah
Kapely

ARTMOSFÉRA ACOUSTIC

Kapela Artmosféra vznikla v roce 2011. Uskupení muzikantů se vyznačuje tvorbou vlastní autorské hudby. V letech 2014-2016 se umisťovali v žebříčku Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu, za sebou mají nespočet koncertů mimo jiné i na festivalech Colours of OstravaVotvírákMezi plotySázavafestRock For PeopleOpen Air Music Fest PřeštěniceSmetanova Litomyšl, či televizní vystoupení např. ve Snídani s Novou.

Dangar Six je jablonecká rock-metalová skupina. Vznik jablonecké rock-metalové skupiny se datuje ke květnu roku 2013, kdy členové heavy/speed metalové grupy Euthanasie, zpěvák Dan Řičica a kytarista Patrik Baňas, založili vlastní hudební projekt. V té době se již počítalo s bubeníkem Honzou „Kissákem“ Hrabánkem, který se do nové formace zapojil téměř okamžitě. O pár týdnů později se ke kapele přidává baskytarista Josef Ivanič a skupina, která v té době byla ještě bezejmenná, měla tak svůj hudební základ postavený. Na přelomu července a srpna se ke čtveřici přidává klávesák Michal „Majkl“ Hora. O měsíc později dostává band finální podobu, kdy přichází kytarista Dan „Žejdlík“ Šimek. Název skupiny vzešel po dlouhých diskuzích a večerech u piva, zelených, rumů atd. až koncem září, nakonec ale jednoduchým a vystížným, zkrácením slov Danova garáž, kde hudebníci zkouší a s počtem členů bandu – tedy DanGar Six.

JAZZOVÝ KVARTET VÍTA ANDRŠTA

Představovat Víta Andršta místní veřejnosti je jako házet hrách na stěnu. Tento učitel v ZUŠ F.A. Šporka je hudebník každým coulem. Jazzový kvartet se skládá z: Saxofonu: Vít Andršt Klávesových nástrojů: Ondřej Černohorský Kontrabasu: Jaroslav Šťastný Bicích: Filip Zajan

logo kapela diesel

Počátky kapely DIESEL se datují od roku 1984. Tehdy nebylo vůbec lehké hrát kvalitní rockovou muziku bez tvrdé totalitní cenzury. Kapela si proto časem zvolila svůj vlastní styl a texty bez jakékoliv politické zátěže. Hráli se skladby nejen s mýtickou tématikou s velice poutavým příběhem, ale také o silných motorech, krásných ženách a bájných bytostech. Kapela Diesel hraje stylem rocku, kterému fanoušci dali vlastní označení „Dieselmetal“, který se nese na bouřlivé vlně klasického Hard Rocku a svižného metalu …

HUAFI

HUAFI je kapela mladých muzikantů původem z nymburského gymnázia. Jejich styl zatím není příliš jednotný, pohybují se od klidnějšího popíku přes klasický rock n‘ roll až skoro k hard rocku. Kromě toho hrají také několik coverů.

Na začátku hraní měla kapela představu, že by chtěla dělat originální muziku, kterou v okolí nikdo nehraje, ale zároveň také muziku s ambicemi zaujmout posluchače, tedy muziku, kterou by si mohli zazpívat i třeba lidi na koncertě spolu s kapelou. Takže by to měla být razantnější rocková muzika s melodií, která by ale měla mít blíž k metalu než ke střednímu proudu. Hudební kořeny jednotlivých členů jsou dost podobné, všechny to táhne nejvíc do tvrdšího rocku a metalu, přestože nepohrdají ani jinými styly. Kapela se od počátku tedy orientuje na muziku, která se vyznačuje melodickými vokály, výraznými tvrdými kytarovými riffy, efektivním využíváním klávesové sekce a zejména precizní a možnostmi takřka neomezenou rytmikou bicí soupravy. Na playlistu kapely jsou tracky z vlastní dílny s českými texty.

Jste připraveni na den plný zábavy?

Sponzoři akce